Blog > Komentarze do wpisu

POMADKI POWIĘKSZAJĄCE USTA

Angelina Jolie jest z pewnością autorytetem w dziedzinie wielkości ust. Jest wzorem dla wielu kobiet na całym świecie, które chciałyby mieć choć w podobnym stopniu usta zmysłowe jak ona oraz równie duże. Co prawda, to nie aktorka zapoczątkowała wstrzykiwania wypełnienia w wargi, jednak to przez nią stało się bardziej popularne.
I tak jak w wielu podobnych przypadkach, tak i tutaj rynek kosmetyczny chce choć w drobnym stopniu zadowolić kobiety, których nie stać na zabieg trwałego powiększenia ust lub dla tych, które chcą je powiększyć tylko na jakiś czas. Pomadki powiększające ma co druga firma kosmetyczna.  jakiś czas temu mówiło się, że to błyszczyki fantastycznie dają optyczne wrażenie pełnych warg lecz juz teraz powstały błyszczyki, które usta powiększają?
Czy to są magiczne kosmetyki? hehe są. Jednak ich magia polega na specjalnych środkach, które drażnią usta wywołując mrowienie. Warga jest w takim wypadku delikatnie większa. Niestety nie polecane są na randkę:) Mrowienie nie musi być przyjazne dla partnera.
Hialuronian sodu jest np. składnikiem, który powiększa optycznie usta bez mrowienia. Po prostu wypełnia je poprzez maksymalne nawilżenie.
Jednak nie ma się co łudzić, żadna pomadka nie  da efektu takiego jak zabieg, ale może być wspaniałym sojusznikiem na specjalne okazje, a nawet na co dzień, aby poczuć się bardziej pewnie siebie.
I na koniec jeszcze jeden mały trik: jeżeli na ustach mamy pomadkę, nie nakładajmy na  ich całość błyszczyka. Wiele osób błędnie myśli, że taki zabieg powiększy usta. Niestety nie. Należy błyszczyk nałożyć tylko na środek warg. Wtedy efekt jest lepszy. Zaprasza, wypróbujcie:)
kosmetyki naturalne 

środa, 29 lutego 2012, naturelkaa

Polecane wpisy